“Grafik Tasarım”

HİZMETİMİZ

İnsan faktörünü teknoloji ve estetikle birleştiren görüntülü dil sistemi olan grafik tasarım, kurumsal imajın çekirdeğidir. Kartvizitten bilboarda, el broşüründen web sitesine, gazete ilanından tabelaya kadar aklınıza gelen her çalışma grafik tasarım ürünüdür ve görsel iletişimin bir parçasıdır.

MTech Bilişim'in bünyesindeki grafikerler, iletişim stratejileri planlayabilen, etkili görsel ürünler koyabilen birer "problem çözücü"dür. Logo, Amblem, Kurumsal Kimlik, Katalog, Broşür ve Reklam-Tanıtım Materyalleri tasarımında çözüm ortağı için doğru yerdesiniz.
Onların görevi, gözle görünen bilgiyi, en efektif ve akılcı şekilde tasarlayabilmek için görünmeyen bilgiyi kontrol etmek, yaratılan imajı orijinal ve hedefine yönelik bir şekilde "ortam" ve "mesaj" ilişkisi içinde kompoze etmektir.

Biz, grafik çalışmalarınızı kurumunuzun kimliğine, marka ve ürün konseptinize uygun olarak tasarlıyor, matbaa ya da diğer baskı sürecine girene kadar takip ediyor, en uygun fiyatla, en iyi şekilde hazırlanmasını sağlıyoruz.